Raksti ➡ Vienu stundu apstāties

Šodien, paskatoties cilvēka situāciju, ieteicu sekojošo ceļu - vienu stundu dienā vienkārši apstāties un nedarīt pilnīgi neko.

Pretī, protams, neizpratne un ierastais jautājums - kāda no tā ir jēga? Vai nebūtu vērtīgāk strādāt ar sevi un situāciju? Atbildēšu to šajā rakstā.

99% cilvēka darbības ir tendētas uz trūkumu aizpildīšanu. Cilvēks jūt, ka šobrīd nav gana labi un tas velta daudz spēku, lai lietas mainītu. Tas izskatās loģiski, bet tajā pašā laikā, tā ir ilūzija. Jo lielāka ir bēgšana no trūkuma, jo vairāk tam tiek spēks, jo vairāk tas aug.

To var salīdzināt ar murgu, kur cilvēks skrien prom no briesmoņa. Ir sajūta, ka brīdī, kad nezvērs noķers, būs beigas. Bet patiesībā, nezvērs neko ļaunu nodarīt nevar. Tas tikai biedē. Ja sapnī apstāsies un ieskatīsies šai radībai dziļi acīs, sajutīsi kā viss viņa spēks un ietekme pār tevi pazūd. Un tas transformēsies vai arī sāks bēgt no tevis.

Ja cilvēks apstājas, viņš pārstāj bēgt no trūkuma. Un tiklīdz tas notiek, trūkuma sajūtai neatliek nekas cits kā samazināties. Nav vairs nekas, kas to uztur. Un brīdī, kad trūkums samazinās, rodas vieta piepildījumam. rodas vieta, kur pamosties cilvēka būtībai un priekam. Sāk atjaunoties saikne ar sevi un visu apkārtējo. Tajā brīdī notiek klikšķis un cilvēks sāk darīt lietas nevis aiz trūkuma, bet gan aiz iedvesmas.

Viņš rīkojas nevis tāpēc, ka tagad nav gana labi, bet gan tāpēc, ka iekšā ir tik daudz radošā spēka, ka to vajag laist laukā. Un cilvēks negaida neko pretī. Ja nav trūkuma, ar došanu vien pilnīgi pietiek.

Un tiklīdz cilvēks sāk patiesi dot negaidot neko pretī, parādās brīva vieta, kuru visums var aizpildīt ar tieši to, kas cilvēkam tajā brīdī nepieciešams.

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...