Raksti ➡ Vēlmes un iedvesma

Kad biju mazāks, aizgāju uz savu pirmo un vienīgo budisma nodarbību. Vadītāja mācīja par to, ka vēlmes ir jāpalaiž vaļā, lai cilvēks spētu būt laimīgs.

UN MAN TAS LIKĀs PILNĪGS ABSURDS! Ja man ir sapņi, kāpēc lai es no tiem atteiktos? Kas gan ir cilvēks bez sapņiem? Un man nevajag tādu laimi, par kuru man jāatdod vienīgās lietas, kam pasaulē saredzu jēgu. Vienīgo, kas man atnes prieku.

Ar laiku es sapratu ka ir divas dažādas lietas. Iedvesma un vēlmes. Iedvesma nāk no tevis un piepildījuma kamēr vēlmes nāk no ego, prāta un trūkuma.

Iedvesma, pat, ja tā netiek piepildīta, nekad nenovedīs pie ciešanām un sāpēm. Iedvesma ir tas, kas tu esi. Bet vēlme ir tas, ko tu vēlies dzīvē citādāku nekā tas ir šobrīd.

Bieži abi ir savijušies kopā. Piemēram, iedvesma ir mūzikas radīšana, bet vēlmes ir būt par atzītu mūziķi, būt līdzvērtīgam vai labākam par citiem, spēt ar to nopelnīt iztiku.

Ikreiz, kad tev nepatīk kā lietas notiek, pamanīsi, ka vēlmes palikušas ļoti skaļas un viegli saskatāmas. Un tā ir iespēja ar šīm vēlmēm strādāt.

Ja tev sirdī ir mūzika, nav iespējams to palaist vaļā. Šī mūzika esi tu pats.

Bet tu vari palaist vaļā to, kā tu vēlies un plāno šo mūziku izpaust dzīvē. Vēlmes ierobežo iedvesmu. Tieši palaižot vaļā vēlmes, iedvesma kļūs spēcīgāka. Un ļaujot tai izpausties brīvi, tu spēj būt patiess mūziķis.

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...