Raksti ➡ Karma

Daži cilvēki uzskata, ka karma ir kā taisnība dzīvē. Cilvēkus, kas rīkojas labi, piemeklē labas lietas. Un ja rīkosies ļauni, tevi sagaidīs nelaimes un sāpes. Bet karma tā nestrādā.

Pasaulē nav tādas lietas kā taisnība. Cilvēks tiecas pēc taisnības, jo tas redz netaisnību un vēlas to atrisināt. Bet pati netaisnība ir ilūzija. Tāpēc arī taisnība nevar būt īsta.

Vai esi kādreiz sajutis cik grūti ir melot? Cik grūti ir apzināti nodarīt kādam pāri? Jo tīrāka ir tava apziņa, jo grūtāk tas parasti ir.

Ikreiz, kad cilvēks rīkojas pret savu būtību, pret savu dzīves ceļu, viņš sevi mazliet vairāk salauž. Viņam nākas salauzt, jo tikai tad viņš spēj novirzīties no ceļa un no sevis.

Tas, cik cilvēka dvēsele ir salauzta vai tīra atspoguļo viņa karmisko stāvokli.

Un te ir svarīgi saprast vienu lietu. Ir cilvēki, kuriem ir dabīgi zagt, kuriem ir dabīgi melot, piekrāpt, darīt pāri. Jo ar to viņi rada tās pieredzes apkārtējiem, kas viņiem ir nepieciešamas.

Viena un tā pati darbība vienam var radīt negatīvu karmu, kamēr otram šī darbība radīs pozitīvu. Viss ir atkarīgs no viņa lomas pasaulē.

Ja tavā dzīves ceļā nav telefona zagšana, tad, lai spētu šo telefonu otram nozagt, būs no sākuma sevi jāsalauž. Pēc tam varēsi nodot telefonu lombardā par dažiem desmitiem euro, un staigāt ar rētu savā dvēselē. Šī rēta būs šķērslis, lai piedzīvotu laimi. Tas būs avots vainas apziņāi, mazvērtības sajūtai. Šī rēta tevi mocīs visu dzīvi līdz tiksi ar to galā.

Par karmas atbrīvošanu sauc savas dvēseles salauzto daļu dziedināšanu.

Viens veids kā tikt galā ar šo rētu ir piedzīvot līdzīgu situāciju, bet no otras puses. Tā ir pieredze, kur kāds atņem tev kaut ko svarīgu. Tas ļaus labāk izprast, kā toreiz liki justies otram. Un būsi ieraudzījis šo situāciju pilnīgi.

Ja šajā notikumā spēj saskatīt savu situāciju, no kuras šī rēta radās un pateikt otram paldies, tā ir iespēja sevi izārstēt. Tā ir iespēja sev piedot un palaist to visu vaļā. Un tā ir iespēja mainīt prāta programmu un pavirzīt savu ceļu citā virzienā. Ārstējoties nāks ārā sāpes un skumjas, kas iekšā sakrājušās un tas nav patīkams process, bet ļoti vajadzīgs.

Jo vairāk tu iesi pa laimes ceļu, jo vairāk dzīve tev dos nepatīkamas situācijas caur kurām spēsi attīrīt savu karmu.

Dzīve tevi nekad nesoda par taviem darbiem. Tā tikai dod iespēju tev kļūt vesalam.

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...