Raksti ➡ Kāda ir Tava pagātnes aina?

Iedomājies laika līniju no dzimšanas mirkļa līdz tagadnei. Un ļauj, lai tā izkrāsojas dažādās krāsās.

Lai mirkļi, kas pilni piepildījuma attēlojas gaišākās krāsās. Un smagākie, nepatīkamākie tumšākās.

Kādas bija Tavas sajūtas dažādos laika posmos? Kādi notikumi pirmie nāk prātā? Vai saredzi kopējo ainu? Vai saredzi kļūdas, ko esi pieļāvis savā ceļā?

Lai arī lietas ir notikušas pagātnē, tās atspoguļojas Tevī šobrīd. No tām izriet Tavas darbības ikdienā.

Vai spēj sajust, kur šajā līnijā ir iesprostots kauns, nožēla, dusmas, aizvainojums, sāpes? Ja tā, tas ir lieliski. Tas tev parādīs, kur ir tās slimās vietas par kurām vērts parūpēties.

Atklāšu noslēpumu. Tavā pagātnē nav bijusi neviena kļūda. Ikreiz, kad laika līnijā saredzi kādu savu izpausmi kā nepareizu, tā ir vieta, kur Tu esi noraidījis daļu sevis un atstājis to tur.

Tā nebija kļūda. Tu rīkojies atbilstoši situācijai. Atbilstoši informācijai, kas bija pieejama, atbilstoši emocionālajiem faktoriem, pieredzēm un sajūtām. Atbilstoši spēka līmenim un tam, kam bija pievērsta tava uzmanība. Tu drīksti sev piedot. Lai arī ko Tu esi izdarījis.

Pašdziedināšanās caur pagātnes pieņemšanu ir skaista pieeja. Tava pagātne ir dzīva, ar to var runāt. Pagātnes aina katru dienu atspoguļojas tavās sajūtās pat, ja tai nepievērs uzmanību.

Aicinu Tevi - katru dienu, solīti pa solim, rūpējies par savu pagātni. It kā tā būtu mazs bērns, kuram vajag mīlestību. Ej cauri atmiņām, iedziļinies situācijās, izproti vairāk notikušo, izdzīvo emocijas, pabaro tās ar mīlestību un pieņemšanu.

Un, jo vairāk atbrīvosi šīs emocijas un pieredzes, jo veselāks Tu kļūsi šobrīd. Lai arī notikumi pagātnē nemainās, mainās tava interpretācija un attieksme pret tiem.

Un tiklīdz izmainās pagātnes krāsas, mainās arī nākotne. Jo to veidojam mēs paši katru mirkli no visa, kas esam tagad.

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...