Raksti ➡ Kad jādara tas, ko negribas

Ko darīt, kad jādara tas, ko negribas? Piemēram, drīz būs ciemiņi un jāsatīra māja, bet spēka nav. Gribas tikai atpūsties pēc darba. Parasti notiek sevis laušanas un saņemšanās. Tas noved pie īgņošanās un sabojāta garastāvokļa. Bet tā ir lieliska iespēja.

1. Ieslēdz sevī vērotāju. Saskati šo cīņu starp vajag un negribas. Tu neesi neviens no tiem.

2. Vēro sava ķermeņa sajūtas. Kur tu jūti nogurumu, kur tu jūti saspringumu. Kur ir cīņa, tur vienmēr būs saspringums.

3. Vēro savas emocijas, vēro domas. Saskati šo cīņu prātā un sirdī.

4. Brīdī, kad tu saskati un izproti lietas, tev rodas pār tām kontrole. Pamazām tu spēsi palaist vaļā abas puses. Gan 'vajag' gan 'negribas'. Tu to vari darīt mierīgi sēžot krēslā. Vienkārši jūti kā tu kļūsti par neko - mierīgu klusumu. Jutīsi kā ķermenis atslābst.

5. Kad tu esi nekas, tevī parādās brīva vieta. Atļauj ieplūst gaismai tavā ķermenī. Lai tā piepilda visu tevi. Tas būs pamats. Un tu sajutīsi, kā vienlaicīgi tevī ieplūst enerģija.

6. Vizualizē savā prātā skaistu un tīru māju. Saredzi to, sajūti to. Tavā iztēlē tas jau ir noticis, paskaties kā tu tagad jūties. Sajūti, ka šī māja ir kļūvusi patīkamāka. Ka tā sagādā tev prieku. Piedzīvo šo sajūtu.

7. Tagad kļūsti par šo sajūtu. Kļūsti par radošo spēku, kas māju padara tīru un kārtīgu. Tā ir sajūta nāk no gaismas, ar ko pilns ir tavs ķermenis.

8. Tagad ļauj, lai šī sajūta kustina tavu ķermeni un saved māju kārtībā.

Būtībā dari to pašu, ko būtu darījis sākumā. Taču tagad tu to dari kā radītājs. Intuitīvajā slānī māja jau ir kārtīga. Tagad tikai fiziskais slānis jānolīdzsvaro. Sajutīsi neparastu mieru iekšā, spēku, kas uzrodas škietami no nekurienes un prieku par to, ko dari.

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...