Raksti ➡ Ikviens var attīstīt intuīciju

Pietiek ar 3 nosacījumiem, lai ikviens spētu attīstīt savu intuīciju.

1. Attīri savu fizisko ķermeni un strādā ar nospiestajām emocijām. Tas tev ļaus pacelt savu vibrāciju. Intuīcija reaģē uz augstajām frekvencēm un atveras. Turpretī zemākas frekvences smalko uztveri aizver.

2. Atbrīvo prātu. Ikdienas prāts ir pilns ar ideoloģijām un šaubām. Tie neļauj uztvert plūsmas milzīgos ātrumus un apjomus. Prāts ir par lēnu un šauru, lai spētu visu, kas atnāk, pārskatīt un izvērtēt. Tas nepieņem lietas, ko neizprot vai kas neiederas ideoloģijā, tādēļ atnākušais tiek noraidīts. Palaid to visu vaļā.

3. Izpaud impulsus. Ja esi izpildījis pirmos divus punktus, impulsi spēs tevī ienākt. Bet, kamēr šie impulsi netiks laisti laukā, nebūs vieta, kur ienākt jauniem. Izpausmes var būt ļoti dažādas. Un šis ir laiks, kad ir svarīgi dot. Dot jebkam, lai tikai iekšā būtu tukšums, un plūsma spētu turpināties. Jo vairāk impulsus izlaidīsi caur sevi, jo spēcīgāks un plašāks kļūs tavs intuitīvais savienojums.

Un pēc tam aizmirsti visu, kas te rakstīts. Tas ir priekš prāta. Prāts ir starpnieks, caur kuru ar tevi sazinos. Bet šīs idejas, ko sniedzu, ir vēl viena siena, kas traucē pa taisno piedzīvot sevi un pasauli. Kad jūti, ka esi pietuvojies esībai, palaid vaļā visu, ko, tavuprāt, zini vai esi lasījis. Un ļaujies plūsmai.

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...