Raksti ➡ Ikreiz, kad atlaidīsi noraidīšanu, iestāsies pieņemšana

Bieži var dzirdēt, ka jāmācas sevi pieņemt tādu, kāds esi. Bet kā gan tas ir izdarāms?

Kādēļ tas tik reti kuram izdodas? Ko tad galu galā nozīmē pieņemt?

Pieņemšana nav darbība. Tas ir stāvoklis, kad kaut kas nonāk tavā uzmanības lokā un Tu neradi pretestību. Tā ir neitralitāte. Pieņemšana absolūti netērē spēku.

Nepieņemšana turpretī paņem spēku. Tā ir darbība. Ja pasaulē ir kaut kas, ko Tu noraidi, tad tieši šajā brīdī tam aiziet daļa Tava spēka. Noraidījums visu laiku ir jāuztur, lai tas nepazustu.

Ja tev vajag piepūli, lai kaut ko pieņemtu, tad tā nav pieņemšana uz ko tu ej, bet gan cīņa. Un pieņemšana nevar tādā veidā būt īsta.

Lietas mūsu pasaulē ir daudzpusīgas.

Reizēm cilvēks uzskata, ka pieņem prieku, bet noraida skumjas.

Bet prieks un skumjas ir viens un tas pats. Vilnis augšā vai lejā, nav lielas atšķirības. Tāpēc, patiesībā, šāds cilvēks noraida gan prieku, gan skumjas. Prieka pieņemšana ir ilūzija.

Tāpat ir ar gaismu. Ja tev izskatās, ka Tu pieņem gaismu, bet noraidi tumsu, tu patiesībā noraidi abus. Un esi pieņēmis ilūziju par gaismu. Gaisma un tumsa ir viens un tas pats. Kā monētas divas puses. Jo spožāka gaisma, jo tumšāku ēnu tā metīs.

Tādēļ, lai pieņemtu sevi ir divi soļi. Pirmais - iepazīt sevi, saredzēt sevi no visām pusēm. Uzzināt par sevi visu, ko vien tu spēj uzzināt.

Un otrais solis ir izprast noraidījumus, ko pamanīji pie aspektiem. Ko tieši tu sevī noraidi? Kādēļ? Kad Tu sāki to darīt? Centies pamanīt katru brīdi, kā daļa tavas enerģijas aiziet šajā noraidījumā. Necenties sevi pieņemt, tas būs bezjēdzīgi. Sāksies tikai cīņa.

Tā vietā ieskaties sevī dziļāk un atrodi to izvēli ar kuru tu šajā mirklī neapzināti izvēlies radīt noraidījumu. Un brīdī, kad atradīsi šo izvēli, tev būs iespēja to mainīt. To sauc par atlaišanu.

Un ikreiz, kad atlaidīsi noraidīšanu, iestāsies pieņemšana.

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...