Raksti ➡ Es nevarēju pabeigt neko, ko iesāku

Kad biju mazs, es nevarēju pabeigt neko ko iesāku. Man nebija pacietības un ātri apnika lietas.

Ar laiku es sapratu, ka, lai sasniegtu panākumus ir 2 nosacījumi. Nospraust skaidru mērķi un neatlaidīgi uz to virzīties katru dienu. Tas ir tas, ko es pamazām iemācījos darīt.

Es ļoti daudz attīstījos, ieguldīju laiku un man sanāca vērtīgi panākumi. Visu to, ko bērnībā gribēju sasniegt, es sasniedzu.

Bet interesantā veidā, tas neatnesa to piepildījumu ko gaidīju. Un tas atnesa kaut ko, ko negaidīju - alkatību.

Es biju tik ļoti ieskrējies, ka vairs nevarēju apstāties. Lai arī cik man bija zināšanu un prasmju, ar to nepietika. Pa naktīm un visu brīvo laiku mācījos tālāk. Izmācījos vienu jomu, sāku nākamo. Man birojā bija visplašākās tehniskās zināšanas. Saņēmu labu atalgojumu, bet pat neplānoju apstāties.

Es strādāju par daudz, spēka palika tikai mazāk, sākās veselības problēmas, attiecības ģimenē pasliktinājās. Un tajā pašā laikā es apzinājos, ka skrienu nejau aiz laimes bet aiz mazvērtības un trūkuma sajūtas. Bet tas bija vienīgais veids kā es spēju kaut cik atslābināties un justies labāk.

Lietas pamainījās tad, kad sāku apzināties mehānismu. Un vienā dienā nolēmu, ka drīz nodarbošos ikdienā ar to, kas mani padara laimīgu. Es vēl nezināju, kas tas ir, bet tas man netraucēja. Es stastīju to visiem, izveidoju laimes vizualizāciju un pamazām (ar manu darbu, protams) dzīve sāka mainīties. Ir pagājis gandrīz gads, kopš to nolēmu, un pēc mēneša jau eju prom no ierastā darba, lai darītu to, kāpēc esmu atnācis uz šo pasauli.

Tagad mana attieksme pret darāmo ir pavisam citāda. Man vairs nav neatlaidība un apņēmība. Esmu tos palaidis vaļā. Tāpat man nav nosprausta mērķa. Es no rīta pamostos un varu būt kā balta lapa. Ieklausos un cenšos sajust, kas ir tas, kas man šodien jāpaveic pasaulē. Kada ir mana loma un, kas atnesīs lielāko prieku. Un interesanti, bet jau daudzus mēnešus katru dienu par savu darāmo jūtu Gaismas Tīmekļa attīstību.

Un mani panākumi ir straujāki nekā darbojoties pēc vecās metodes. Es beidzot spēju atslābt. Ir pārliecība. Man visu laiku ir enerģija un piepildījums. Es jūtu atbalstu no citiem un viegli sadarbojos. Tāpat arī brīvi adaptējos, kad mainās situācija. Es esmu laimīgs.

Ja rīt man būs sajūta, ka jādara kaut kas pavisam cits, es atstāšu Gaismas Tīmekļa projektu un sākšu darīt ko citu. Tā vairs nav problēma. Tagad es daru to, kas esmu. Man nevajag spiest sevi turpināt darīt to, ko reiz iesāku. Pietiek ar vērīgu ieklausīšanos tagadnē, lai saskatītu nākamo soli.

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...