Raksti ➡ Attiecības un lomas

Vīrieša loma ģimenē ir rūpēties par materiālo stabilitāti, attīstību un drošību. Tāpat arī viņa loma ir dot struktūru, kurā izpausties sievietei. Sievietes loma ir piepildīt šo struktūru ar savu redzējumu un krāsām. Sievietes loma ir rūpēties par bērniem un māju, kā arī par ģimenes emocionālo stāvokli. Sieviete ir intuitīvāka un labi spēj papildināt ģimeni ar smalko redzējumu, kamēr vīrietis var ģimeni virzīt intelektuāli.

Minētās izpausmes ir atbilstošas dzimuma enerģētiskajam stāvoklim un tas ir arī ielikts jau pašos bioloģiskajos pamatos. Tieši šādi savienojoties, ģimenē iespējama vislielākā harmonija.

Tāks. Tikko es mēģināju tevi ieprogrammēt. Cik man tas izdevās? Es tev piedāvāju vienu konkrētu attiecību modeli nosaucot to par vienīgo, vislabāko un aicināju tam sekot. Un te nav runa, vai šis modelis ir patiess vai ne. Runa ir par to, ka tā ir ārēja struktūra, kas nav nākusi no tevis.

Tik daudz apkārt var redzēt šādus rakstus. Un pilni žurnāli ir ar to. Un es tik labi saskatu paralēles ar reliģiju.

Reiz cilvēki izdomāja, ka tiem trūkst gudrības un tīrības, lai sazinātos ar visumu pa taisno. Un tie devās mācīties pie priesteriem, lai saskatītu to, ko viņi sauca par Dievu. Un šīs reliģījas ir radušās tik daudz un dažādas. Un tas ir radījis tik daudz konfliktus un attālināšanos.

Tagad, mēs vairāk un vairāk tuvojamies tam, lai cilvēki atklātu, ka spēj savienoties ar visumu pa taisno. Bez reliģijām, bez stāstiem un rituāliem.

Ar attiecībām ir līdzīgi. Tik daudz apkārt māca kādiem jābūt vīriešiem un sievietēm. Un tik maz aicina ieskatīties sevī un paskatīties, kādi tad viņi ir. Un uzmini, kas notiek. Apkārt klejo tik daudz attiecību modeļi. Viens otram māca, kā jābūt un viens otru kopē.

Atbilstošī izvēlētajam modelim bērns būvēs savu personību un raksturu. Pēc tam, bērnam izaugot, tas staigās pa pasauli un meklēs cilvēku, kura attiecību modelis būtu atbilstošs viņa attiecību modelim.

Ja viņš atradīs savu īsto un redzēs, ka viņu attiecību modeļi atšķiras, liela iespēja, ka viņi tā arī nesaies kopā. Viņš drīzāk atradīs kādu, kuru nemīl, bet ar ko ir saderība. Un ja arī saies ar savu īsto, tad cietīs no tā, cik nesaderīgi ir. Milestība būs, bet kopā ar sāpem.

Lai arī kāds attiecību modelis ir tavā prātā, tas ir šķērslis. Tā ir kā siena attiecībās. Tas ir līdzīgi kā kristietim būt kopā ar musulmani.

Es aicinu palaist šos attiecību modeļus vaļā pavisam. Tas nozīmē, ka nav fiksētas lomas un attiecību struktūras. Kad Tu satiec savu mīlestību, esi kā balta lapa.

Un brīdī, kad satiec otru, ļauj lai notiek savienošānās ar viņu. Un ļauj, lai no jūsu kopīgās mīlestības uzplaukst jūsu unikālais individuālais attiecību modelis. Tāds, kurš ir saderīgs tieši ar jums abiem un jūsu unikālo mīlestību.

Ja partneri ir iepazinuši paši sevi un spēj saskatīt otru, tad var notikt šis pirmais kopdarbs, radošais process, ko sauc par attiecībām.

Andris Ciekurs

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...