Raksti ➡ Meditācija

Kad jādara tas, ko negribas

Ko darīt, kad jādara tas, ko negribas? Piemēram, drīz būs ciemiņi un jāsatīra māja, bet spēka nav. Gribas tikai atpūsties pēc darba. Parasti notiek sevis laušanas un saņemšanās. Tas noved pie īgņošanās un sabojāta garastāvokļa. Bet tā ir lieliska iespēja.

1. Ieslēdz sevī vērotāju. Saskati šo cīņu starp vajag un negribas. Tu neesi neviens no tiem.

2. Vēro sava ķermeņa sajūtas. Kur tu jūti n... Lasīt vairāk

Vienu stundu apstāties

Šodien, paskatoties cilvēka situāciju, ieteicu sekojošo ceļu - vienu stundu dienā vienkārši apstāties un nedarīt pilnīgi neko.

Pretī, protams, neizpratne un ierastais jautājums - kāda no tā ir jēga? Vai nebūtu vērtīgāk strādāt ar sevi un situāciju? Atbildēšu to šajā rakstā.

99% cilvēka darbības ir tendētas uz trūkumu aizpildīšanu. Cilvēks jūt, ka šobrīd nav gana labi un tas velta daudz spēku... Lasīt vairāk

Enerģiju sakārtošanas meditācija

Padalīšos ar meditāciju, kas pati pie manis atceļoja. Tā ir padarījusi dzīvi krietni gaišāku. Te būs soli pa solim:

1. Apsēdies ērtā pozā. Savieno roku īkšķus un rādītājpirkstus, lai veidojas divi mazi loki. Mudra ir svarīga, jo tā maina gaismas plūsmu ķermenī.

2. Atslābini visu ķermeni. Sākot ar pēdām un beidzot ar galvas augšu.

3. Ar elpošanu padari ķermeni vieglāku un brīvāku. Ar katr... Lasīt vairāk

Kā atbrīvot apspiestas emocijas?

Vispirms paskatīsimies, kā emocijas rodas.

No sākuma ir notikums. Prāts notikumu apstrādā un uztver informāciju. No tās rodas doma. No domas rodas reakcija - emocija. Atcerēsimies, ka reakcija ir neapzināta izvēle.

Emocijas dzimst no domām, no attieksmes, no vērtēšānas. Emocija atspoguļojas vienlaicīgi gan fiziskajā, gan enerģētiskajā slānī.

Emocija tiecas izpausties caur cilvēku dažādos... Lasīt vairāk

Saspringums un atslābums

Kad biju mazāks, nevarēju saprast vienu lietu. Kādēļ ir tik grūti ilgstoši meditēt. Kādēļ tas ir nogurdinoši. Kāpēc es seriālu varu skatīties 10 stundas no vietas. Bet no meditācijas, pēc dažām stundām ķermenis ir noguris un vairs nespēj turpināt. Vai tad meditācijai nebūtu jābūt nomierinošai un atslābinošai? Tad es kaut ko sapratu. Meditācijai nav ne vainas. Bet ir kaut kas, ko cilvēki dara, kas... Lasīt vairāk

Ikviens var attīstīt intuīciju

Pietiek ar 3 nosacījumiem, lai ikviens spētu attīstīt savu intuīciju.

1. Attīri savu fizisko ķermeni un strādā ar nospiestajām emocijām. Tas tev ļaus pacelt savu vibrāciju. Intuīcija reaģē uz augstajām frekvencēm un atveras. Turpretī zemākas frekvences smalko uztveri aizver.

2. Atbrīvo prātu. Ikdienas prāts ir pilns ar ideoloģijām un šaubām. Tie neļauj uztvert plūsmas milzīgos ātrumus un ap... Lasīt vairāk

Kas tu esi?

Te būs atbilde caur manu sarunu ar sevi: - Kas tu esi? - Andris! - Burvīgi, palaid to vaļā. Kas tagad esi? - Es esmu programmētājs, vīrs, tēvs. - Lieliski, laid vaļā, kas tagad esi? - Esmu gaiša būtne šajā pasaulē - Gaiša būtne, pasakaini. Tagad palaid vaļā arī to. Kas esi? - Esmu enerģija. - Palad vaļā. Kas esi tālāk? - Esmu apziņa. - Kas kļūsti, kad palaid vaļā apziņu? - Es kļūstu pa... Lasīt vairāk

Aizsardzība no negatīvajām enerģijām

Cilvēki mēdz meklēt metodes, kā aizsargāties no sev nevēlamā. Tas ir dabīgi. Viņi jūt, ka ir kāds, kas nosūc enerģiju, ir kaut kas, kas sagrauj kaut ko skaistu iekšā. Un cilvēks vēlas, lai otrs nevarētu viņu ietekmēt. Ja tu staigā pa karalauku un apkārt lido lodes, gribas taču, vairogu, lai lodes nenodara pāri.

Un tajā pašā laikā šī doma ir tik absurda. Vienīgais iemesls kādēļ lodes lido pie ci... Lasīt vairāk

Auras un krāsas

Vakar man sieva prasa - kādā krāsā mana aura? Es uzreiz pasaku debeszila. Viņa tā, cik interesanti, man likās, ka man ir tumši zaļa un tikai mazliet ar zilo piekrāsu. Šī ir jautra tēma.

Ir dažādi slāņi - sarkanais, oranžais, dzeltenais, zaļais utt. Un mēs visos šajos slāņos atrodamies vienlaicīgi. Un izstarojam visas šīs krāsas. Tomēr, lielākā daļa cilvēku neatrodas visos slāņos vienlīdz spēcīg... Lasīt vairāk

Kā mēs uztveram laiku?

Nesen lasīju - Minūtes ilgums ir atkarīgs no tā, kurā tualetes durvju pusē tu atrodies. Burvīgi.

Cik interesanti mēs uztveram laiku. Atkarībā no attieksmes un iekšējā stāvokļa mainās tas, kādos tempos virzies uz priekšu. Mainās tas, cik cilvēks pamana un tas, cik daudz tas piedalās.

Jo vairāk mēs steidzamies, jo vairāk šķiet, ka laiks skrien. Turpretī gaidot kaut ko laiks velkas ka gliemezis... Lasīt vairāk

Prāts un intuīcija

Kā atšķirt prātu no intuīcijas? Atbilde ir vienkārša - nav jāatšķir. Prāts ir intuīcijas instruments. Vai esi dzirdējis frāzi "Tāda doma man pat prātā neienāktu"?

Doma nevar iepeldēt prātā, ja tu neatrodies tai saderīgā slānī. Ja tev ir bailes, pa tavu galvu kņudēs pavisam citas sugas domas kā tad, kad jūti prieku un mieru.

Iedomājies situāciju - cilvēks cenšas saskatīt kādā krāsā ir drauga... Lasīt vairāk

Viss cilvēkā ir saistīts

Ir īpaša saistība starp prātu, emocijām, iekšējo visumu un ķermeni. Tos var aplūkot kā četrus dažādus slāņus.

Jebkura lieta, kuru tu vari sajust vienā no šiem slāņiem, tajā pašā laikā atrodas un izpaužas arī pārējos.

Visvienkāršākais piemērs - ir enerģija, ko grūti nosaukt vārdā. Prātā tā izpaužas kā miers, emocijās kā laime, ķermenī kā veselība un iekšējā visumā kā gaisma. Tas ir viens un t... Lasīt vairāk

Kā saskatīt gaismu?

Šodien man uzdeva jautājumu - Vai apzinātā vērošana ir tā gaisma par ko bieži runāju?

Apzinātā vērošana ir ļoti svarīga, lai šī gaisma spētu izpausties, tomēr gaisma ir kas cits. Katram uztvere būs mazliet citāda, bet pastāstīšu no savas perspektīvas.

Apsēdies ērtā pozā, aizver acis paskaties, ko saredzi. Visdrīzāk, ka sākumā iekšā viss izskatīsies tumšs. Sāc vērot savu elpošanu. Ar katru el... Lasīt vairāk

Ceļš uz gaismu

Ir kāds skaists veids, kā attīrīt ceļu līdz gaismai.

Vizualizē sevi laimīgu, pārticībā, priekā un labās attiecībās ar apkārtējiem. Sajūti kā Tu dari tieši to, kas Tev sagādā prieku. Un sajūti kā tas nes gaismu apkārtējiem.

Ļoti uzmanīgi vēro, vai parādīsies kāda pretestība šim redzējumam. Praktiski visiem ir šī pretestība. Tā var būt emocija kā bailes, skumjas, aizvainojums. Tas var būt sas... Lasīt vairāk

Pietiek ar skatienu

Skatiens ir ļoti vērtīgs. Pamēģini aplūkot lietas nekustinot acu zīlītes.

Atkarībā no tā, kurā vizuālā lauka daļā acis skatās, mainās tas, kura smadzeņu zona tiek aktivizēta. Turpretī, nekustinot zīlītes pavisam, prāts pamazām apklusīs. Viss apkārt paliks mierīgs un kluss.

Ar šādu skatienu mēs spējam izveidot dziļāku saikni ar jebko, uz ko skatāmies.

Izvēlies vienu punktu uz ko skatīties... Lasīt vairāk

Savienojies ar visumu

Reizēm cilvēks domā - es esmu savienojies ar visumu. Bet tā nav taisnība. Ja viņš tiešām būtu savienojies, vairs nebūtu tāda viņa. Būtu tikai vienots veselums. Kamēr eksistē es, visums ir sadalīts daļās. Un cilvēks skatās caur prāta dualitāti.

Lai arī ko tu izvēlies darīt, vienmēr būs darītājs un darāmais. Lai arī uz ko tu skatītos, vienmēr būs vērotājs un novērojamais.

Visas šīs nodalītī... Lasīt vairāk

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...