Raksti ➡ Enerģijas

Ko darīt, kad pazūd gaisma?

Ko darīt, kad pazūd gaisma? Ko darīt, kad pazūd mīlestība? Kad paliec viens pats tumsā.

Necenties dabūt atpakaļ gaismu. Gaisma atgriezīsies, kad būs īstais laiks. Tā vietā iepazīsti nakti. Pavēro debesis. Tikai naktī var saskatīt zvaigznes. Pavēro, vai saskati mēnesi.

Reizēm mums liekas, ka spējam jebko. Ka esam nepieveicami. Un citreiz ir sajūta, ka esam sagrauti un nekas nevar izdoties.... Lasīt vairāk

Ikreiz, kad atlaidīsi noraidīšanu, iestāsies pieņemšana

Bieži var dzirdēt, ka jāmācas sevi pieņemt tādu, kāds esi. Bet kā gan tas ir izdarāms?

Kādēļ tas tik reti kuram izdodas? Ko tad galu galā nozīmē pieņemt?

Pieņemšana nav darbība. Tas ir stāvoklis, kad kaut kas nonāk tavā uzmanības lokā un Tu neradi pretestību. Tā ir neitralitāte. Pieņemšana absolūti netērē spēku.

Nepieņemšana turpretī paņem spēku. Tā ir darbība. Ja pasaulē ir kaut kas... Lasīt vairāk

Enerģiju sakārtošanas meditācija

Padalīšos ar meditāciju, kas pati pie manis atceļoja. Tā ir padarījusi dzīvi krietni gaišāku. Te būs soli pa solim:

1. Apsēdies ērtā pozā. Savieno roku īkšķus un rādītājpirkstus, lai veidojas divi mazi loki. Mudra ir svarīga, jo tā maina gaismas plūsmu ķermenī.

2. Atslābini visu ķermeni. Sākot ar pēdām un beidzot ar galvas augšu.

3. Ar elpošanu padari ķermeni vieglāku un brīvāku. Ar katr... Lasīt vairāk

Karma

Daži cilvēki uzskata, ka karma ir kā taisnība dzīvē. Cilvēkus, kas rīkojas labi, piemeklē labas lietas. Un ja rīkosies ļauni, tevi sagaidīs nelaimes un sāpes. Bet karma tā nestrādā.

Pasaulē nav tādas lietas kā taisnība. Cilvēks tiecas pēc taisnības, jo tas redz netaisnību un vēlas to atrisināt. Bet pati netaisnība ir ilūzija. Tāpēc arī taisnība nevar būt īsta.

Vai esi kādreiz sajutis cik grū... Lasīt vairāk

10 padomi empātam

Lasītāja man uzdeva jautājumu par šo tēmu. Man pašam agrāk atrašanās starp cilvēkiem bija mokoša. Zemās vibrācijas un emocijas empātam ir daudz kaitīgākas nekā kādam ar noslēgtu uztveri. Atceros kā sajutu citu dusmas. Visa pasaule kļuva smaga, pulsēja, man nāca ģībonis, bija slikta dūša, sažņaudzās sirds. Aizspiedās kakls. Tādā stāvoklī ir grūti padomāt un adekvāti rīkoties. Sajutu tādu kā indi pl... Lasīt vairāk

Saspringums un atslābums

Kad biju mazāks, nevarēju saprast vienu lietu. Kādēļ ir tik grūti ilgstoši meditēt. Kādēļ tas ir nogurdinoši. Kāpēc es seriālu varu skatīties 10 stundas no vietas. Bet no meditācijas, pēc dažām stundām ķermenis ir noguris un vairs nespēj turpināt. Vai tad meditācijai nebūtu jābūt nomierinošai un atslābinošai? Tad es kaut ko sapratu. Meditācijai nav ne vainas. Bet ir kaut kas, ko cilvēki dara, kas... Lasīt vairāk

Zīmes un sakritības

Zīmes un sakritības. Jo vairāk cilvēks atveras un ieklausās sevī, jo vairāk sāk nākt neparastas sakritības.

Cilvēki pamana skaitļus pulkstenī vai mašīnu numuros, kas nes dziļāku vēstījumu. Negaidītas satikšanās vai ziņa no svešinieka maina tavu dienas gaitu. Vai arī, ieslēdzot radio, pirmie vārdi, kas atskan, dod atbildi par jautājumu, kas bija prātā.

Atveroties dziļākiem slāņiem, cilvēks pi... Lasīt vairāk

Ikviens var attīstīt intuīciju

Pietiek ar 3 nosacījumiem, lai ikviens spētu attīstīt savu intuīciju.

1. Attīri savu fizisko ķermeni un strādā ar nospiestajām emocijām. Tas tev ļaus pacelt savu vibrāciju. Intuīcija reaģē uz augstajām frekvencēm un atveras. Turpretī zemākas frekvences smalko uztveri aizver.

2. Atbrīvo prātu. Ikdienas prāts ir pilns ar ideoloģijām un šaubām. Tie neļauj uztvert plūsmas milzīgos ātrumus un ap... Lasīt vairāk

Kad cilvēks satiek sevi

Kad cilvēks satiek sevi, no viņa sāk spīdēt gaisma. Skaists, silts starojums, kas piepilda telpu un apkārtni. Interesanti, ka šajā brīdī arī citus viņš sāk saskatīt citādi. Un citiem mainās attieksme pret viņu.

Un ir viens īpašs cilvēks cilvēks, kas sāk spīdēt citādi. Līdzīgi kā vēlviena saule viņa pasaulē. Ta ir otra pusīte, viņa mīlestība.

Reizēm cilvēki ilgi nevar atrast savu dzīves part... Lasīt vairāk

Kā rodas enerģētiskais vampīrisms?

Sāksim ar zīdaini. Tas instingtīvi saprot, ka viņam nepieciešama uzmanība, lai varētu dzīvot.

Tiklīdz pietrūks uzmanības, sāksies brēkšana. Un bēbis dabūs to, kas viņam nepieciešams. Pat, ja vecāki viņam ļaus brēkt citā istabā, šo bēbi nevar nepamanīt. Praktiski nav iespējams domāt par kaut ko citu.

Kad bērns ir mazliet lielāks, viņam parādas izvēle - piesaistīt uzmanību pozitīvā vai negatīv... Lasīt vairāk

Aizsardzība no negatīvajām enerģijām

Cilvēki mēdz meklēt metodes, kā aizsargāties no sev nevēlamā. Tas ir dabīgi. Viņi jūt, ka ir kāds, kas nosūc enerģiju, ir kaut kas, kas sagrauj kaut ko skaistu iekšā. Un cilvēks vēlas, lai otrs nevarētu viņu ietekmēt. Ja tu staigā pa karalauku un apkārt lido lodes, gribas taču, vairogu, lai lodes nenodara pāri.

Un tajā pašā laikā šī doma ir tik absurda. Vienīgais iemesls kādēļ lodes lido pie ci... Lasīt vairāk

Auras un krāsas

Vakar man sieva prasa - kādā krāsā mana aura? Es uzreiz pasaku debeszila. Viņa tā, cik interesanti, man likās, ka man ir tumši zaļa un tikai mazliet ar zilo piekrāsu. Šī ir jautra tēma.

Ir dažādi slāņi - sarkanais, oranžais, dzeltenais, zaļais utt. Un mēs visos šajos slāņos atrodamies vienlaicīgi. Un izstarojam visas šīs krāsas. Tomēr, lielākā daļa cilvēku neatrodas visos slāņos vienlīdz spēcīg... Lasīt vairāk

Vai fiziskajām kaitēm var līdzēt enerģētiska sakārtošana?

Vai fiziskajām kaitēm var līdzēt enerģētiska sakārtošana?

Pirmām kārtām, visbiežāk kaites fiziskajā slānī apzīmē sekas tam, kas jau iepriekš ir noticis emocionālajā un informatīvajā ķermenī. Un bieži bez medicīniskas iejaukšanās iztikt neizdosies. Tomēr, vienmēr vēlams sākt ar enerģētisko sakārtošanu.

Tas, kas notiek enerģētiski, tiecas atspoguļoties fiziski. Un, ja ārstēsi to, ko enerģētisk... Lasīt vairāk

Bērns saredz krāsaino pasauli

Bērns atnākot uz šo pasauli ir atvērts un ļoti jūtīgs. Tas sajūt smalko pasauli daudz tīrāk nekā pieaugušais. Bet laika gaitā tas pazaudē šo redzējumu un smalkā pasaule aizveras.

Ko vecāki var darīt, lai bērns spētu saglabāt šo krāsaino redzējumu?

Atceros, kad biju mazs, redzēju skaistas varavīksnes ap cilvēkiem. Bet neviens apkārtējais tam nepievērsa uzmanību. Neviens par to nekad nerunāja.... Lasīt vairāk

Gaisma un tumsa manā dzīvē

Kad biju mazs, man svarīga bija uzmanība un saiknes ar tuvajiem. Vienā brīdī sapratu, ka izturoties "slikti", šīs saiknes pazūd. Un nolēmu, ka izturēšos "labi". Sāku nospiest pusi, kas citiem nepatika. Tas bija sākums. Pēc dažiem gadiem sāku just ļaunumu sevī. Lielu tumsu. Jutu tādu kā mošķi un visus ļaunos nodomus. Man no tās bija bail. Un vēl vairāk bail, ka tā mani pārņems un nodarīšu pāri kāda... Lasīt vairāk

Viss cilvēkā ir saistīts

Ir īpaša saistība starp prātu, emocijām, iekšējo visumu un ķermeni. Tos var aplūkot kā četrus dažādus slāņus.

Jebkura lieta, kuru tu vari sajust vienā no šiem slāņiem, tajā pašā laikā atrodas un izpaužas arī pārējos.

Visvienkāršākais piemērs - ir enerģija, ko grūti nosaukt vārdā. Prātā tā izpaužas kā miers, emocijās kā laime, ķermenī kā veselība un iekšējā visumā kā gaisma. Tas ir viens un t... Lasīt vairāk

Kā atrast savu aicinājumu?

Kā atrast savu dzīves aicinājumu?

Bērni labi jūt savu lomu pasaulē. Jau mazi tie dara, kas nu katram ir jādara.

Bet ar laiku tas mainās. Augot mūsu sabiedrībā bērns atrodas starp cilvēkiem, kas nepazīst sevi. Cilvēki apkārt nejūt savu lomu pasaulē, tie balsta savas rīcības uz centieniem aizpildīt iekšējo trūkuma izjūtu.

Pamazām bērns pārņem vecāku vērtību sistēmu un attieksmi. No sākuma b... Lasīt vairāk

Kad satiekas vīrietis un sieviete

Satiekoties vīrietim un sievietei, rodas jauna pasaule. Viss ir mainījies. Nekad vairs nebūs tā kā iepriekš.

Vēl nebijusi dzīvība aptver abus. Un tie kļūst par kopīgu dzīvības piepildījumu. Visuma visdziļākā gaisma un siltums tagad staro no abiem.

Apstājas laiks un katrs mirklis šķiet bezgala biezs. Par katru sekundi var uzrakstīt stāstu, un tas būs krāsu pārpilns.

Kad vīrieša un sieviete... Lasīt vairāk

Kā saskatīt gaismu?

Šodien man uzdeva jautājumu - Vai apzinātā vērošana ir tā gaisma par ko bieži runāju?

Apzinātā vērošana ir ļoti svarīga, lai šī gaisma spētu izpausties, tomēr gaisma ir kas cits. Katram uztvere būs mazliet citāda, bet pastāstīšu no savas perspektīvas.

Apsēdies ērtā pozā, aizver acis paskaties, ko saredzi. Visdrīzāk, ka sākumā iekšā viss izskatīsies tumšs. Sāc vērot savu elpošanu. Ar katru el... Lasīt vairāk

Ceļš uz gaismu

Ir kāds skaists veids, kā attīrīt ceļu līdz gaismai.

Vizualizē sevi laimīgu, pārticībā, priekā un labās attiecībās ar apkārtējiem. Sajūti kā Tu dari tieši to, kas Tev sagādā prieku. Un sajūti kā tas nes gaismu apkārtējiem.

Ļoti uzmanīgi vēro, vai parādīsies kāda pretestība šim redzējumam. Praktiski visiem ir šī pretestība. Tā var būt emocija kā bailes, skumjas, aizvainojums. Tas var būt sas... Lasīt vairāk

Rādīt nākamos rakstus
 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...