Raksti ➡ Bērni

Kas tu būsi, kad izaugsi liels?

Vecāki mēdz prasīt bērniem - Kas tu būsi, kad izaugsi liels?

Tā sākas šī struktūra bērna prātā. Tas mūžīgi pēc kaut kā tieksies. Centīsies atrast, ar kādām īpašībām, lomām un sasniegumiem sevi identificēt, apliecināt.

Tā vietā prasi - Ko darot Tu jūti prieku? Kā Tu vēlies izpausties šajā pasaulē? Ko Tu vēlies šai pasaulei un cilvēkiem dot? Un, ko tu esi atnācis radīt?

Andris Ciekurs... Lasīt vairāk

Kā rodas enerģētiskais vampīrisms?

Sāksim ar zīdaini. Tas instingtīvi saprot, ka viņam nepieciešama uzmanība, lai varētu dzīvot.

Tiklīdz pietrūks uzmanības, sāksies brēkšana. Un bēbis dabūs to, kas viņam nepieciešams. Pat, ja vecāki viņam ļaus brēkt citā istabā, šo bēbi nevar nepamanīt. Praktiski nav iespējams domāt par kaut ko citu.

Kad bērns ir mazliet lielāks, viņam parādas izvēle - piesaistīt uzmanību pozitīvā vai negatīv... Lasīt vairāk

Bērns saredz krāsaino pasauli

Bērns atnākot uz šo pasauli ir atvērts un ļoti jūtīgs. Tas sajūt smalko pasauli daudz tīrāk nekā pieaugušais. Bet laika gaitā tas pazaudē šo redzējumu un smalkā pasaule aizveras.

Ko vecāki var darīt, lai bērns spētu saglabāt šo krāsaino redzējumu?

Atceros, kad biju mazs, redzēju skaistas varavīksnes ap cilvēkiem. Bet neviens apkārtējais tam nepievērsa uzmanību. Neviens par to nekad nerunāja.... Lasīt vairāk

Kā atrast savu aicinājumu?

Kā atrast savu dzīves aicinājumu?

Bērni labi jūt savu lomu pasaulē. Jau mazi tie dara, kas nu katram ir jādara.

Bet ar laiku tas mainās. Augot mūsu sabiedrībā bērns atrodas starp cilvēkiem, kas nepazīst sevi. Cilvēki apkārt nejūt savu lomu pasaulē, tie balsta savas rīcības uz centieniem aizpildīt iekšējo trūkuma izjūtu.

Pamazām bērns pārņem vecāku vērtību sistēmu un attieksmi. No sākuma b... Lasīt vairāk

Plaisa starp paaudzēm

Ir notikusi kāda lieta. Es to saredzu, kā tādu plaisu starp cilvēkiem un paaudzēm. Cilvēki vienā brīdī sāka noslēgties. Dabiskā situācijā tev ir tavs redzējums, bet tajā pašā laikā tu saredzi arī citu redzējumus. Un visus respektē.

Ja cilvēks noslēdzas, viņam ir ļoti grūti saredzēt citu skatījumus. Ilgu laiku dzīvojot un redzot tikai vienu perspektīvu, cilvēks aizmirst, ka citas arī eksistē. Ci... Lasīt vairāk

Smalkās frekvences

Tikko izgāju ar suni un vēroju kādi koki ir parkā. Es jau dažus gadus "sarunājos" ar tiem. Ja ieklausās, koki var daudz pastāstīt. Katram ir citāds starojums. Citādas sajūtas rodas tos vērojot.

Piegāju resnam kokam klāt. Un sajutu to kā tādu platu trubu, pa kuru enerģijas lielā plūsmā lido augšā. Koks pat nedaudz vibrē... to nevar sajust fiziski ar plaukstām, bet gan ar sajūtām. Jo lielāks kok... Lasīt vairāk

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...