Raksti ➡ Attiecības

Attiecības un lomas

Vīrieša loma ģimenē ir rūpēties par materiālo stabilitāti, attīstību un drošību. Tāpat arī viņa loma ir dot struktūru, kurā izpausties sievietei. Sievietes loma ir piepildīt šo struktūru ar savu redzējumu un krāsām. Sievietes loma ir rūpēties par bērniem un māju, kā arī par ģimenes emocionālo stāvokli. Sieviete ir intuitīvāka un labi spēj papildināt ģimeni ar smalko redzējumu, kamēr vīrietis var ģ... Lasīt vairāk

Vai tu spētu piedot krāpšanu?

Vai Tu spētu piedot savam partnerim krāpšanu? Un ko nozīmē piedot?

Es aicinu tevi uz piedošanu. Un tomēr palikt kopā gan vairs nebūs prātīgi. Daudziem liekas, ka ir divas izvēles - piedot un palikt vai nepiedot un atstāt. Bet patiesībā viss ir otrādi.

Nav iespējams patiesi atstāt cilvēku līdz esi viņam piedevis. Kamēr vien tevī ir dusmas un aizvainojums, saikne ar šo cilvēku saglabājas pat,... Lasīt vairāk

Ko darīt, ja nesanāk otru palaist vaļā?

Šodien, man uzrakstīja sieviete prasot padomu par savām attiecībām. Aprakstīšu dažos vārdos - attiecības ir destruktīvas, bet līdz galam neizdodas otru palaist vaļā. Viņai speciāli sakārtoju prāta struktūru un padalīšos arī ar Jums.

Pirmām kārtām vēlams sajust - cik harmoniski ir jūsu ceļi kopā. Vislabāk to palīdzēs atbildēt ķermenis un sajūtas. Iedomājies sevi dzīvē pēc 1 gada. No sākuma sajūt... Lasīt vairāk

Aicinu Tevi kļūt savtīgākam!

Pasaule būtu tik skaista, ja katrs rīkotos tā, kā vislabāk ir tieši viņiem.

Problēma ir tāda, ka liela daļa pasaules ir tuvredzīgi savtīgi. Viņi neredz cik labi varētu dzīvot un ko palaiž garām.

Viņi izvēlas vieglus ceļus, kas padara viņu dzīves šķietami mazliet labākas, bet tādejādi bojā to apkārtējiem.

Ja viņi izvēlas melot, manipulēt, zagt, viņi atsakās no patiesības, pārrauj saiknes... Lasīt vairāk

Ideālas attiecības neeksistē

Ideāla saderība pāru attiecībās neeksistē. Nekad nebūs perfekti. Un tas ir lieliski. Ir svarīgi novērtēt šīs nesaderības.

Jo dziļākas attiecības ir ar cilvēku, jo vairāk tu otrā atspoguļo savu iekšējo pasauli. Ja tevī ir nesakārtotas lietas, kā gan tu vari gaidīt, ka otra tēls tevi pilnībā apmierinās? Tas nav iespējams.

Ar katru soli pietuvojoties otram, no tavām dvēseles dzīlēm pamostas jau... Lasīt vairāk

Kad cilvēks satiek sevi

Kad cilvēks satiek sevi, no viņa sāk spīdēt gaisma. Skaists, silts starojums, kas piepilda telpu un apkārtni. Interesanti, ka šajā brīdī arī citus viņš sāk saskatīt citādi. Un citiem mainās attieksme pret viņu.

Un ir viens īpašs cilvēks cilvēks, kas sāk spīdēt citādi. Līdzīgi kā vēlviena saule viņa pasaulē. Ta ir otra pusīte, viņa mīlestība.

Reizēm cilvēki ilgi nevar atrast savu dzīves part... Lasīt vairāk

Kad satiekas vīrietis un sieviete

Satiekoties vīrietim un sievietei, rodas jauna pasaule. Viss ir mainījies. Nekad vairs nebūs tā kā iepriekš.

Vēl nebijusi dzīvība aptver abus. Un tie kļūst par kopīgu dzīvības piepildījumu. Visuma visdziļākā gaisma un siltums tagad staro no abiem.

Apstājas laiks un katrs mirklis šķiet bezgala biezs. Par katru sekundi var uzrakstīt stāstu, un tas būs krāsu pārpilns.

Kad vīrieša un sieviete... Lasīt vairāk

Man vienalga, ko citi par mani domā

Tik daudz apkārt runā šo frāzi. Tomēr visvairāk to saka cilvēki, kuriem nav vienalga. To saka cilvēki, kuriem ir svarīgi, lai visi zin, ka "viņam ir vienalga".

Šī attieksme ir dabīga. Sabiedrība ir nosodoša, nospiež. Un cilvēks cenšas kļūt imūns pret sabiedrības rāmjiem. Un būt brīvs. Viņš pats. Bet ir kāda lieta. Šo nodomu ir grūti piepildīt. Un ja tas izdodas, tas nenes neko labu. Cilvēks ir... Lasīt vairāk

Ko nozīmē palīdzēt?

Reiz es staigāju pa Centrāltirgu. Pie manis pienāk cilvēks un prasa 2 eiro, lai varētu tikt atpakaļ uz Adažiem. Un notiek ļoti interesanta situācija. Es pavēroju šo cilvēku. Man ir mīlestība pret viņu, sirsnība. Es gribu viņam palīdzēt. Man kabatā ir 2 euro, kas nekam nav paredzēti. Un tomēr es viņam pasaku, ka nevaru palīdzēt un dodos tālāk. Es nesaku, ka man nav naudas... bet tikai, ka nevaru pa... Lasīt vairāk

Uzticība

Iedomājies meiteni. Viņa ir tikusi sāpināta un izvairās no attiecībām, jo vairs nevēlas sāpes. Vienā brīdī viņa satiek vīrieti un iemīlas. Bailes ir lielas, bet viņa izvēlas uzticēties šim vīrietim un sāk ar to attiecības. Viņa uzticas, ka šis cilvēks viņu tā nesāpinās. Un viņi nodzīvo laimīgi kopā daudz gadus. Tā ir skaistā puse, kur uzticēšanās palīdz tik pāri bailēm, kas paralizē un izolē.

B... Lasīt vairāk

Depresija un uzticēšanās

Ja sievietei ir depresija, viņa neuzticēsies nevienam. Pat ne sev, jo viņa pati sevi visvairāk grib iznīcināt. Un tas ir aiz bailēm. Ja ļoti sāp, cilvēks iemācas, ka noslēdzoties no visiem un vērojot visu kā no malas, sāpes paliek mazākas. Atveroties otram, sāpes atgriežas. Un cilvēks ir ļoti, ļoti ievainojams. Jebkas, ko viņam pateiks, būs materiāls iznīcinošajam prātam. Prāts to sagrozīs, padarī... Lasīt vairāk

 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...