Raksti

Ko darīt, kad pazūd gaisma?

Ko darīt, kad pazūd gaisma? Ko darīt, kad pazūd mīlestība? Kad paliec viens pats tumsā.

Necenties dabūt atpakaļ gaismu. Gaisma atgriezīsies, kad būs īstais laiks. Tā vietā iepazīsti nakti. Pavēro debesis. Tikai naktī var saskatīt zvaigznes. Pavēro, vai saskati mēnesi.

Reizēm mums liekas, ka spējam jebko. Ka esam nepieveicami. Un citreiz ir sajūta, ka esam sagrauti un nekas nevar izdoties.... Lasīt vairāk

Palaid vaļā savus mērķus

Nesen lasīju, ka cilvēkam ir svarīgi nepazaudēt dzīvē mērķus. Jo tiklīdz mērķa nav, apstājas augšana un cilvēks degradējas. Tā ir daļēja taisnība, bet mana pieeja ir citāda.

Es aicinu tevi palaist vaļā savus mērķus pavisam. Vienu pa vienam, līdz apstājas kustība.

Tu nonāksi posmā, kur citi sāk bezmērķīgi nosist laiku jeb degradēties. Tur sākas seriāli, spēlītes, tukša laika pavadīšana ar cil... Lasīt vairāk

Kāda ir Tava pagātnes aina?

Iedomājies laika līniju no dzimšanas mirkļa līdz tagadnei. Un ļauj, lai tā izkrāsojas dažādās krāsās.

Lai mirkļi, kas pilni piepildījuma attēlojas gaišākās krāsās. Un smagākie, nepatīkamākie tumšākās.

Kādas bija Tavas sajūtas dažādos laika posmos? Kādi notikumi pirmie nāk prātā? Vai saredzi kopējo ainu? Vai saredzi kļūdas, ko esi pieļāvis savā ceļā?

Lai arī lietas ir notikušas pagātnē, tā... Lasīt vairāk

Attiecības un lomas

Vīrieša loma ģimenē ir rūpēties par materiālo stabilitāti, attīstību un drošību. Tāpat arī viņa loma ir dot struktūru, kurā izpausties sievietei. Sievietes loma ir piepildīt šo struktūru ar savu redzējumu un krāsām. Sievietes loma ir rūpēties par bērniem un māju, kā arī par ģimenes emocionālo stāvokli. Sieviete ir intuitīvāka un labi spēj papildināt ģimeni ar smalko redzējumu, kamēr vīrietis var ģ... Lasīt vairāk

Izmaiņas Latvijā

Jūtu izmaiņas Latvijā un pasaulē. Vakar pa dienu nāca daudz informācijas par to. Tik skaisti. Tāpēc arī uz vakaru bija nogurums :) šodien viss sakārtojies. Saikne ar visumu atjaunota. Dzirdu visu skanam, pašam skaista skaņa.

Ir interesanta struktūra, kas notiek pasaulē. Bet fokusēšos šobrīd uz Latviju. Ir cilvēki, kas dažādos reģionos atmostas. Un sāk starot laukā gaismu. Un ap viņiem parādas c... Lasīt vairāk

Es nevarēju pabeigt neko, ko iesāku

Kad biju mazs, es nevarēju pabeigt neko ko iesāku. Man nebija pacietības un ātri apnika lietas.

Ar laiku es sapratu, ka, lai sasniegtu panākumus ir 2 nosacījumi. Nospraust skaidru mērķi un neatlaidīgi uz to virzīties katru dienu. Tas ir tas, ko es pamazām iemācījos darīt.

Es ļoti daudz attīstījos, ieguldīju laiku un man sanāca vērtīgi panākumi. Visu to, ko bērnībā gribēju sasniegt, es sasnie... Lasīt vairāk

Dzīve ir absolūti bezjēdzīga

Kad cilvēkam pasaku, ka nekam manā dzīvē nav jēgas, viņam tas liekas nomācoši. Tas ir interesanti. Man gan patīk dzīvot bezjēdzīgu dzīvi.

Kāds teiks, ka jēga ir palīdzēt citiem, padarīt pasauli labāku, mācīties, augt... jēga ir ģimenē, draugos. Bet tas viss ir muļķības.

Cilvēks nevar patiesi palīdzēt otram cilvēkam. Var notikt tikai spēle. Cilvēks nevar patiesi augt. Nav jau uz ko augt. Nav... Lasīt vairāk

Kad jādara tas, ko negribas

Ko darīt, kad jādara tas, ko negribas? Piemēram, drīz būs ciemiņi un jāsatīra māja, bet spēka nav. Gribas tikai atpūsties pēc darba. Parasti notiek sevis laušanas un saņemšanās. Tas noved pie īgņošanās un sabojāta garastāvokļa. Bet tā ir lieliska iespēja.

1. Ieslēdz sevī vērotāju. Saskati šo cīņu starp vajag un negribas. Tu neesi neviens no tiem.

2. Vēro sava ķermeņa sajūtas. Kur tu jūti n... Lasīt vairāk

Pieņemt sevi

Ko nozīmē pieņemt sevi tādu kāds esi? Tas ir ļoti svarīgs jautājums. Un tas nebūt nav viegli izdarāms.

Ir tikai daži cilvēki pasaulē, kuri to ir spējuši izdarīt. Viens no tiem bija Gautama Buda.

Brīdī, kad pieņem sevi, Tu kļūsti apgaismots. Tu pamosties no sapņa. Tu saskati lietas tādas, kādas tās ir. Tu vari būt tīrs spogulis.

Pieņemt sevi nozīmē pieņemt pasauli. Pieņemt visu, kas ir. Jo... Lasīt vairāk

Ikreiz, kad atlaidīsi noraidīšanu, iestāsies pieņemšana

Bieži var dzirdēt, ka jāmācas sevi pieņemt tādu, kāds esi. Bet kā gan tas ir izdarāms?

Kādēļ tas tik reti kuram izdodas? Ko tad galu galā nozīmē pieņemt?

Pieņemšana nav darbība. Tas ir stāvoklis, kad kaut kas nonāk tavā uzmanības lokā un Tu neradi pretestību. Tā ir neitralitāte. Pieņemšana absolūti netērē spēku.

Nepieņemšana turpretī paņem spēku. Tā ir darbība. Ja pasaulē ir kaut kas... Lasīt vairāk

Ļauj vilcienam braukt tālāk

Iedomājies, ka brauc vilcienā un pa logu redzi skaistus skatus. Skaista daba, skaista jūra, cilvēki.

Tiklīdz tiem pieķersies, Tu iestādi sēklu bailēm un ciešanām. Vilciens brauks tālāk un šie skati pazudīs. Lai arī kā turēsies, tie tiks tev atņemti. Palaid tos vaļā. Tie nav Tavi.

Bailes norāda, ka drīz Tu vari pazaudēt to, kam esi pieķēries.

Sāpes norāda, ka tieši šobrīd Tev tiek atņemts... Lasīt vairāk

Kas tu būsi, kad izaugsi liels?

Vecāki mēdz prasīt bērniem - Kas tu būsi, kad izaugsi liels?

Tā sākas šī struktūra bērna prātā. Tas mūžīgi pēc kaut kā tieksies. Centīsies atrast, ar kādām īpašībām, lomām un sasniegumiem sevi identificēt, apliecināt.

Tā vietā prasi - Ko darot Tu jūti prieku? Kā Tu vēlies izpausties šajā pasaulē? Ko Tu vēlies šai pasaulei un cilvēkiem dot? Un, ko tu esi atnācis radīt?

Andris Ciekurs... Lasīt vairāk

Vai tu spētu piedot krāpšanu?

Vai Tu spētu piedot savam partnerim krāpšanu? Un ko nozīmē piedot?

Es aicinu tevi uz piedošanu. Un tomēr palikt kopā gan vairs nebūs prātīgi. Daudziem liekas, ka ir divas izvēles - piedot un palikt vai nepiedot un atstāt. Bet patiesībā viss ir otrādi.

Nav iespējams patiesi atstāt cilvēku līdz esi viņam piedevis. Kamēr vien tevī ir dusmas un aizvainojums, saikne ar šo cilvēku saglabājas pat,... Lasīt vairāk

Ja cilvēks nepieņem sevi, viņš meklēs citu atzinību

Tas ir tikai dabiski. Noraidot sevi, cilvēks noslēdzas. Tādejādi nogriež enerģijas piegādi sev. Un to kaut kur ir jādabū. Caur citu novērtējumu tas daļēji izdodas. Un šī citu atzinība kļūst par atkarību.

Ja cilvēks noslēdzas no sevis, parādas emocija, ko sauc par vientulību. Manuprāt, tas nav atbilstošs vārds. Vientulība nav atkarīga no tā vai tu esi viens vai arī ar kādu kopā. Tā ir iekšēja tr... Lasīt vairāk

Vienu stundu apstāties

Šodien, paskatoties cilvēka situāciju, ieteicu sekojošo ceļu - vienu stundu dienā vienkārši apstāties un nedarīt pilnīgi neko.

Pretī, protams, neizpratne un ierastais jautājums - kāda no tā ir jēga? Vai nebūtu vērtīgāk strādāt ar sevi un situāciju? Atbildēšu to šajā rakstā.

99% cilvēka darbības ir tendētas uz trūkumu aizpildīšanu. Cilvēks jūt, ka šobrīd nav gana labi un tas velta daudz spēku... Lasīt vairāk

Enerģiju sakārtošanas meditācija

Padalīšos ar meditāciju, kas pati pie manis atceļoja. Tā ir padarījusi dzīvi krietni gaišāku. Te būs soli pa solim:

1. Apsēdies ērtā pozā. Savieno roku īkšķus un rādītājpirkstus, lai veidojas divi mazi loki. Mudra ir svarīga, jo tā maina gaismas plūsmu ķermenī.

2. Atslābini visu ķermeni. Sākot ar pēdām un beidzot ar galvas augšu.

3. Ar elpošanu padari ķermeni vieglāku un brīvāku. Ar katr... Lasīt vairāk

Karma

Daži cilvēki uzskata, ka karma ir kā taisnība dzīvē. Cilvēkus, kas rīkojas labi, piemeklē labas lietas. Un ja rīkosies ļauni, tevi sagaidīs nelaimes un sāpes. Bet karma tā nestrādā.

Pasaulē nav tādas lietas kā taisnība. Cilvēks tiecas pēc taisnības, jo tas redz netaisnību un vēlas to atrisināt. Bet pati netaisnība ir ilūzija. Tāpēc arī taisnība nevar būt īsta.

Vai esi kādreiz sajutis cik grū... Lasīt vairāk

Humors, pateicība, mīlestība

Humors, pateicība un mīlestība. Savienojot šos trīs, neviena dzīves situācija nav par smagu.

Humors izkausē visu cieto un atveras viegls redzējums.

Pateicība ļauj pieņemt atnākušo labvēlīgā un radošā veidā.

Mīlestība piepilda to ar gaismu, siltumu un dziļu sirsnību.

Brīdī, kad atnākušais sasniedz cilvēka dvēseli, ienaidnieks ir kļuvis par draugu.

Andris Ciekurs... Lasīt vairāk

Ko darīt, ja nesanāk otru palaist vaļā?

Šodien, man uzrakstīja sieviete prasot padomu par savām attiecībām. Aprakstīšu dažos vārdos - attiecības ir destruktīvas, bet līdz galam neizdodas otru palaist vaļā. Viņai speciāli sakārtoju prāta struktūru un padalīšos arī ar Jums.

Pirmām kārtām vēlams sajust - cik harmoniski ir jūsu ceļi kopā. Vislabāk to palīdzēs atbildēt ķermenis un sajūtas. Iedomājies sevi dzīvē pēc 1 gada. No sākuma sajūt... Lasīt vairāk

Cilvēks ir pilnīga būtne

Cilvēks ir pilnīga, pasakaina būtne. Augstākais skaistums. Tāpat kā viss pārējais pasaulē. Bet ir kāda lieta.

Vienā brīdī cilvēks tiek iepazīstināts ar Dievu. Un viņš tiek iepazīstināts, ka Dievs ir augstāks, tīrāks, vērtīgāks par viņu. Bet kā gan kaut kas var būt augstāks par pilnību? Nevar.

Tāpēc, lai pieņemtu Dieva tēlu, cilvēkam nākas sevi nolikt zemāk. Dievs tagad ir pilnība, bet cilv... Lasīt vairāk

Rādīt nākamos rakstus
 

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...