Pasniedzēji / Anita Mitriķe

✨ ✨ ParaFeja ✨ ✨

Parapsiholoģe, burve, mīlestības pētniece

✨ Parapsiholoģija pašā pamatā ir holistiska pieeja psiholoģijai- metožu un zināšanu kopums, kas ļauj cilvēkam virzīties uz sava Augstākā potenciāla piepildījumu šeit uz zemes caur sevis apzināšanos un visu savu aspektu veselīgu integrāciju veselā personībā.
Jautājums: kas es esmu?

✨ Burve, manuprāt, ir absolūti ikkatra sieviete savā dziļākajā būtībā. Caur dievišķās sievišķības apzināšanos, mijiedarbību ar dieviešu arhetipiem un pirmatnējo avotu, burve ir sieviete, kas spēj apzināti virzīt savu dzīvi, nevis akli pakļauties “karmai” un “liktenim”. Tapt pašai par savas realitātes- dzīves galveno režisori, scenārija autori, dekorāciju mākslinieci un, protams, galvenās lomas atveidotāju.
Jautājums: ko es gribu?

✨ Mīlestības enerģijas apzināšanās nāca kā dāvana no bērnības. Agrāk tas bija ļoti grūti, jo tomēr ikdienā ir vesels spektrs ar visu ko, ne tikai mīlestība. Kopš pusaudzes gadiem iets ceļš, lai saprastu, kā dažādas enerģijas mijiedarbojas katrā vienā cilvēkā, ģimenē un sabiedrībā, kas ļāvis pieņemt realitāti tādu kāda tā ir, atsakoties no novērtēšanas. Intelekts kā tilts uz apzinātību, dažādu mācību, pamatā teosofijas studijas ir vedušas ceļā pie padziļinātākām izpratnēm, cēloņu / seku mijiedarbības novērošanas ikdienā, kā arī ikdienas draudzību ar savu Augstāko ES. Caur intelektu izprast kā transcendēt mīlestībā.
Jautājums: kā mīlēt?

✨ ParaFejas konsultācija var būt vienreizēja stunda Tavā dzīvē, lai pameklētu virzienu vai atrastu atbildi uz konkrētu jautājumu, tomēr pamatā tā ir mūsu laikam atbilstoša terapija, kurā regulāri tiekoties var piedzīvot transformācijas, kas ved tuvāk patiesībai. Savai patiesajai būtībai, brīvībai un laimei. Tas ir pamatīgs, dziedinošs process, kurā būs neparedzami brīži, pamatīgi pārdzīvojumi un daudz atklāsmes, kas maina realitāti. Šāda terapija var būt gan mierīga un saudzējoša, gan dziļa un intensīva- atkarīgs no cilvēka vēlmēm un iespējām. Atmošanās notiek ar visiem. Ir svarīgi, ka kāds var paturēt lukturīti, lai ceļš vieglāk ejams un patīkamāk var nokļūt līdz mērķiem. Jautājums tikai... vai Tu zini, kur un kāpēc ej?

Pieejamie nodarbību laiki


Neviens laiks nav pieejams

Nodarbības ilgums: 1 stunda

Telefons saziņai: 28818184 (Studijas vadītājs Andris)
Adrese: Maskavas iela 42, 5. stāvs. Gaismas Tīmekļa telpas (Durvju kods - 1327#)
Atsauksmes par Anita Mitriķe (2)

Liels prieks pazīt Anitu. Super patīkams, atklāts cilvēks un pārliecinoša speciāliste ar ļoti augstu emocionālo inteliģenci.

Ja sākumā uz konsultācijām devos viegla ciniķa garā, nevēloties lai kāds iespaido manu spītīgo ES, tad procesā tikai jutu nostiprinam savu iekšējo pārliecību - saknes, un papildus tam izaudzējis jaunus zarus, kuri ļauj uz pasauli skatīties daudz plašāk un justies brīvāk.

Katram, kurš domā, šaubās vai šis process ir priekš viņa - noteikti iesaku sazināties un izmēģināt ... jebkurā gadijumā - Tavu iekšējo sajūtu padarīs tikai spēcīgāku.

Dodu 5 parafejas no 5ām.

04. Jun, 2019
Rūdolfs

Sajutu Anitas burvību jau pirmajā reizē, kad satikāmies viņas vadītā darbnīcā. Redzēju, ka viņa noteikti varētu man daudz ko parādīt, iemācīt vai kaut kādā veidā palīdzēt ar savu klātbūtni un īpašo enerģiju.

Es biju dzīves posmā, kad, pašai to uzreiz neapzinoties, bija vajadzīga kāda vadība jeb gaismiņa, kas man izgaismotu ceļu ārā no savas nokalpojušās, skumīgas un pašnoliedzošās versijas. Tad es nejauši satiku Anitu.

Iknedēļas tikšanās reizēm ir bijis ārkārtīgi liels iespaids uz manas personības vedošanos, pateicoties Anitai esmu nonākusi daudz tuvāk (un daudz ātrāk nekā biju gaidījusi) savas misijas un savas labākās versijas atklāšanā. Viņa man ir palīdzējusi atbrīvoties no dažādām bailēm un ierobežojošiem uzskatiem, pirmkārt jau vienkārši apzinoties tos un, vēl svarīgāk, ka tos var mainīt. Un ka visu iepriekšējo priekšstatu par dzīvi un cilvēka dabu var mainīt.

Esmu tik pateicīga šai iedvesmojošajai un mīlestības pārpilnajai sievietei, un ticu, ka viņa spēs transformēt vēl neskaitāmu citu cilvēku realitātes.

04. Jun, 2019
Terēza
Pievienot atsauksmi:


Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...