Pasākumu arhīvs ➡ Holodinamika. Ievads. 7 veidi, kā sevi sagūstīt un atbrīvot (Jānis Vītols)


Tiešraides maksa ir 10 eur. Izvēlies norēķināšanās veidu:

Tehnisku iemeslu dēļ, paypal apmaksa nav pieejama. Aicinām norēķināties ar bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā birojā
Ja Tev ir pilnīgi jebkādi jautājumi, droši zvani man 28818184 (Andris). Visu atrisināsim!

Veicot apmaksu, Tev būs iespēja noskatītos pilnu video.


Šis ir ievads nodarbību ciklā, kurā varēsi iepazīt holodinamiku un tās praksi ikdienā.

Holodinamika izveidojās kā metodika, ar kuru atrisināt dažādus iekšējos un ārējos konfliktus, kas būtībā ir viens un tas pats. Tā palīdz atrisināt sevis, citu vai dzīves nepieņemšanu, bailes, sāpes un aizvainojumus, agresiju, depresiju, nošķiršanos un visu citu, kas, pēc sevī radušās pretrunas, savairojas biezā kārtā, tā aizsedzot mūsu sākotnējo veselumu, vienkāršību un skaistumu. Palīdz cilvēkam pārstāt identificēt sevi ar dažādiem problemātiskiem prāta priekšstatiem.

Rezultāts pamatā tiek sasniegts tieši konkrētajā iekšējā darba procesā, atverot cilvēkā apslēpto jūtu enerģijas, pašizziņas un pašizpausmes potenciālu. Te, protams, ir runa par veselu potenciālu spektru, no kura cilvēks izvēlas aktuālo noteiktajā situācijā.

Metode uzrāda un transformē brīvā enerģijas plūsmā psihofizioloģiskus veidojumus cilvēkā, kurus nodēvē par holodainiem. Citur tos sauc par blokiem, zemapziņas programmām, dvēseles daļām un visvisādi citādi. Man, piemēram, patīk sacīt - jūtutēli. Jo pamatā tas ir darbs ar savu jūtu enerģiju un tēlu sistēmu, paverot jaunas funkcionalitātes iespējas savam fiziskajam augumam, prātam un ārējās dzīves procesiem.

Katrs cilvēks jūtas pilnvērtīgs, ja var īstenot to, kas tam ir svarīgs dzīvē visos līmeņos. Ieskatoties dziļāk, varam atrast vājās un stiprās vietas.

Autorizēties ar E-pastu

E-pasts:
Parole:


Vēl nav konts? Reģistrējies šeit.
Aizmirsi paroli?

Atslēgt arhīva ierakstu

Norādi atslēgas kodu. Šis kods ir pieejams pasākuma dalībniekiem, kā arī to saņem cilvēki, kas veic apmaksu par video (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu):
Kods:

Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Atjaunot paroli

Norādi savu e-pastu:


Atjaunot paroli

Tika izveidota jauna parole un tā tika nosūtīta uz norādīto e-pastu.

Reģistrēties

E-pasts*:
Parole*:
Parole vēlreiz*:
 
Pilns vārds*:
Dzimšanas datums*:
Dzimums*:
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu.
Piekrītu lietošanas noteikumiem.
 
Dati tiek apstrādāti...